- Standaard lichtgewicht vouwbare rolstoel
- Aluminium frame
- Achterwielen
-
- 5 hoogte posities in de achteras naar actieve of passieve stand om te bouwen
- met snelkoppeling
- 24″ diameter
- met duwring om zelf voort te bewegen
- puncture proof
- zwart PU
-
- Voorwielen in hoogte instelbaar in de voorvork
- Armsteunen
-
- in hoogte instelbaar
- opklapbaar
- afneembaar
-
- Beensteunen
-
- in lengte instelbaar
- draaibaar in-uit-onder de rolstoel
- opklapbare voetplaat
- hielband
-
- Duwhendels hoogte instelbaar
- Zitbreedte 45 en 50 cm
- Zitdiepte 45 cm
- Aan achterzijde voorzien van trapdoppen voor hulp bij achterover kiepen
| Kenmerken | Specificaties |
|---|---|
| Gewicht | 14,2 kg. |
| Transportgewicht (zonder voetsteunen en wielen) | 7 kg. |
| Maximaal gebruikersgewicht | 140 kg. |
| Hoogte handvatten | instelbaar |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zitbreedte | 45 of 50 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Rughoogte | 42 cm |
| Lengte totaal | 101 cm |
| Lengte zonder beensteunen | 76 cm |
| Hoogte ingevouwen | 91 cm. |
| Breedte ingevouwen | 34 cm |
| Zitkussen | inbegrepen |
| CE-gecertificeerd | ja |
| Crashtest ISO 7176-19 | ja |