- In enkele seconden op te vouwen voor moeiteloos transport
- Lichtgewicht en draagbare oplossing: slechts 19 kg.
- Eenvoudig uitneembare lithium accu
- Opbergruimte onder de comfortabele stoel
- Compact formaat voor eenvoudig transport en opslag
- Slijtvast massieve banden
| Kenmerken | Specificaties |
|---|---|
| Afmetingen | 970 x 560 x 870 cm |
| Gewicht | 19 kg. |
| Snelheid | 6 km/uur |
| Maximale hellingshoek | 6° |
| Maximale actieradius* | 15 km |
| Maximaal gebruikersgewicht | 120 kg. |
| Bandenmaat | 7x 1 3/4 voor en 200 x 50 achter massieve banden |
| Remsysteem | Electromagnetische motorrem + handrem |
| Accu | Lithium 24v12Ah |
| Lader | 24v/2A |
| Laadtijd | 6 uur |
| Motor | 400w (2 x 200w Borstelloos) |
| Controller | 24v/45A |
* De actieradius wordt beïnvloed door een aantal factoren zoals buitentemperatuur, gebruikersgewicht, ouderdom en conditie van de accu, rijstijl en rijomstandigheden.