Binnenhuisrollator Space-I Toffee/Bruin
€ 279,00
Artikelnummer:
PRBRL700
Ultra-lichtgewichtrollator voor gebruik binnenshuis. Uitermate geschikt voor personen die zelfstandig thuis willen blijven wonen maar daarbij wel enige hulp nodig zijn om zich veilig door het huis te begeven. Met een stijlvol, uniek en modern design weegt de Space-I slechts 5,2 kg.
| Kenmerken | Specificaties |
|---|---|
| Gewicht | 5,2 kg. |
| Hoogte handgreep | 86 - 97 cm (in 5 stappen in te stellen) |
| Zithoogte | N.V.T. |
| L/B/H | 64/54/86-97 |
| Afmetingen ingevouwen L/B/H | 27/54/91 |
| Afmetingen dienblad met anti-slipmat | 43 cm x 43 cm |
| Hoogte dienblad | 71 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 110 kg. |
| Maximale belasting dienblad | 5 kg. |
| Meer accessoires | ja |
| CE-gekeurd | Veiligheid en kwaliteit gegarandeerd |