| Kenmerken | Specificaties |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Hoogte handgrepen | 84 - 96 cm |
| Zithoogte | 58 |
| L/B/H | 69/65/84-96 cm |
| Afmetingen ingevouwen L/B/H | 31/35 cm |
| Diameter wielen | 20 cm |
| Breedte zitting | 45 cm |
| Diepte zitting | 18 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 125 kg. |
| Maximaal draagvermogen tas | 5 kg. |
| Rugband | ja, inbegrepen |
| Stokhouder | ja, inbegrepen |
| Kleurkeuze | ja |
| Meer accessoires | ja |
| CE-gekeurd | Veiligheid en kwaliteit gegarandeerd |