Anatomische elleboogkrukken OHV verstelbaar kleur blauw
€ 66,00
Artikelnummer:
EL7817PALBL
Anatomische elleboogkrukken, onder hoek verstelbaar met gesloten manchet. Kleur blauw
- Verstelbare hoek: Perfect afgestemd op jouw ergonomische houding.
- Anatomische handgrepen: Verminderen overbelasting van polsen en handen.
- Duurzaam materiaal: Licht, sterk en geschikt voor dagelijks gebruik.
- Veiligheid voorop: Antislip rubberdoppen zorgen voor stabiele grip.
- Eenvoudig verstelbaar: Hoogte en hoek naar wens aan te passen.
| Kenmerken | Specificaties |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar | 72 - 98 cm |
| Onder- en bovenbuis verstelbaar | voor handgreep hoogte en manchet hoogte |
| OHV | Onder hoek verstelbare handgreep |
| Manchet | Gesloten, dat heeft als voordeel dat de elleboogkruk niet gemakkelijk van uw arm valt |
| Maximaal gebruikersgewicht | 130 kg. |
| Lengte handgreep | 12,5 cm |
| Breedte binnenkant gesloten manchet | 9,3 cm |
| Kleur rubberdop | zwart |
| Eenheid | per paar |
| CE-gekeurd | Veiligheid en kwaliteit zijn gegarandeerd |