Anatomische elleboogkrukken OHV verstelbaar kleur rood
€ 66,00
Artikelnummer:
El7817PAPRO
Anatomische elleboogkrukken, onder hoek verstelbaar met gesloten manchet. Kleur rood
- Verstelbare hoek: Perfect afgestemd op jouw ergonomische houding.
- Anatomische handgrepen: Verminderen overbelasting van polsen en handen.
- Duurzaam materiaal: Licht, sterk en geschikt voor dagelijks gebruik.
- Veiligheid voorop: Antislip rubberdoppen zorgen voor stabiele grip.
- Eenvoudig verstelbaar: Hoogte en hoek naar wens aan te passen.
| Kenmerken | Specificaties |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar | 75 - 100 cm |
| Onder en bovenbuis verstelbaar | Voor handgreep hoogte en manchetpositie |
| Onder hoek verstelbaar (OHV) | Hoek van het manchet is instelbaar |
| Maximaal gebruikersgewicht | 130 kg. |
| Breedte binnenkant gesloten manchet | 29,5 cm |
| Lengte handgreep | 12,5 cm |
| Kleur rubberdop | zwart |
| Eenheid | per paar |
| CE-gekeurd | Veiligheid en kwaliteit gegarandeerd |