Deze elleboogkrukken van MultiMotion zijn voorzien van anatomisch gevormde handvatten die zorgen voor een comfortabele ondersteuning van de handen. Dankzij de betere drukverdeling over de handpalm worden de handen minder belast, wat het gebruik prettiger maakt bij dagelijks gebruik.
De krukken zijn dubbel in hoogte verstelbaar: het onderste deel voor de hoogte van het handvat, en het bovenste deel voor de positie van de manchet. De gesloten manchet biedt extra stabiliteit, en met het kliksysteem stelt u de krukken eenvoudig op maat af.
Achter elke dienst die we leveren staat een toegewijd team van professionals, die elk hun unieke expertise en enthousiasme inbrengen in ons bedrijf.
| Kenmerken | Specificaties |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar | 72 - 98 cm |
| Onder en bovenbuis verstelbaar | Voor handgreep hoogte en manchetpositie |
| Onder hoek verstelbaar (OHV) | Hoek van het manchet is niet instelbaar |
| Maximaal gebruikersgewicht | 136 kg. |
| Breedte binnenkant gesloten manchet | 29,5 cm |
| Lengte handgreep | 12,5 cm |
| Kleur rubberdop | zwart |
| Eenheid | Per paar |
| CE-gekeurd | Veiligheid en kwaliteit gegarandeerd |